Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Консультативна місія ЄС, поліція Швеції та Київський НДІСЕ розпочали новий етап співпраці у сфері кібер-експертизи

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз на чолі з директором Олександром Рувіним продовжують співпрацю з представниками європейських судово-експертних організацій.

28 вересня 2016 року відбувся другий візит Консультативної місії ЄС з реформування сектору цивільної безпеки в Україні. Петрі Варджос, старший радник з питань криміналістичних досліджень та Олександр Подпругін, спеціаліст з питань кримінальних розслідувань, запропонували провести короткий аналіз потенціалу КНДІСЕ у сфері кібер-експертизи.

Для ознайомлення з роботою спеціалістів інституту в даній галузі прибув експерт поліції Швеції Андерс Ахлквіст. Іноземний колега дізнався які види експертиз виконуються на базі КНДІСЕ у сфері комп`ютерних технологій та проблемні аспекти, вирішенням яких займаються українські експерти.

В ході зустрічі зарубіжні експерти дійшли висновку, що Київський НДІСЕ має потужний потенціал і досвід проведення судових експертиз пов`язаних з комп`ютерними технологіями. Дослідження програмного забезпечення, мобільних телефонів, скімерів, іммобілайзерів, протиугінних адреноблокаторів та GPS-навігаторів вже тривалий час знаходяться в полі зору експертів.

Директор інституту Олексндр Рувін відзначив, що спеціалісти КНДІСЕ не просто виконують надскладні експертизи, а займаються розробкою наукових методик з досліджуваних питань.

“Досвід Київського НДІСЕ стане важливим внеском в розвиток європейської судової експертизи”, – заявив експерт поліції Швеції у сфері боротьби з кіберзлочинністю Андерс Ахлквіст і наголосив, що КНДІСЕ приємно вражає високим рівнем проведення судово-експертної діяльності та використанням сучасних технологій, якими послуговуються європейські держави.

В майбутньому співпраця учасників зібрання продовжиться у вигляді проектних ідей, спільних навчань, семінарів та тренінгів.

Можливо вам буде цікаво: