Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Конференція «Теорія і практика судової експертизи в сфері інтелектуальної власності в епоху реформ»

Завідувач відділу товарознавчих досліджень та досліджень об`єктів інтелектуальної власності КНДІСЕ Інна Голова, в ролі експерта, взяла участь в роботі конференції «Теорія і практика судової експертизи в сфері інтелектуальної власності в епоху реформ».

Захід відбувся за участі керівників юридичних фірм та адвокатських об’єднань, провідних юристів-практиків, адвокатів, представників суддівського корпусу, державних діячів та вітчизняних науковців.

На конференції було обговорено проблеми ролі судової експертизи у сфері інтелектуальної власності в розрізі судової реформи та створення спеціалізованого суду з питань інтелектуальної власності. Окрема сесія була присвячена судовій експертизі винаходів та корисних моделей, а також торговельних марок у галузі фармацевтики. Заключна сесія стосувалась оцінки розміру збитків у результаті неправомірного використання об’єктів права інтелектуальної власності тощо.

За словами учасників, подібні зустрічі розвивають плідне державно-приватне партнерство у сфері захисту права інтелектуальної власності через використання потенціалу судової експертизи. Було наголошено, що вступ у дію з 1 вересня 2017 року Угоди про асоціацію України з ЄС, утворення Указом Президента України Вищого суду з питань інтелектуальної власності та прийняття Верховною Радою України Закону України «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів», що відкривають нові перспективи розвитку судової експертизи у сфері інтелектуальної власності. Це, у свою чергу, зумовлює потребу в консолідації науки і практики в сфері захисту права інтелектуальної власності.

Можливо вам буде цікаво: