language

“Комплексне судово-експертне дослідження слідів застосування вогнепальної зброї”

Комплексне судово-експертне дослідження слідів застосування вогнепальної зброї : навч. посіб. / за заг. ред. Н.В. Нестор (кер. автор. кол.); М.П. Молибога, А.О. Полтавський, О.В. Баулін, І.М. Самойленко та ін. Київ: Видавництво Ліра-К, 2022, 276 с.

ISBN 978-617-520-256-2

УДК 343.983

У посібнику на основі наукового узагальнення сучасної практики судово-балістичних видів експертиз і вимог міжнародних стандартів системи управління якістю, адаптованих в Україні, визначено порядок використання методів, правил і засобів під час комплексного судово-експертного дослідження слідів застосування вогнепальної зброї та об’єктів із вогнепальними пошкодженнями.

Посібник розрахований на судових експертів, працівників криміналістичних служб і фахівців у галузі вогнепальної зброї, але буде корисним суддям, слідчим суддям, прокурорам, слідчим, дізнавачам, співробітникам оперативних підрозділів і адвокатам, які практикують у сфері кримінальної юстиції, а також іншим працівникам правоохоронних органів, студентам закладів юридичної освіти та всім, хто цікавиться питаннями кримінального судочинства, криміналістики та судової експертизи.

Можливо вам буде цікаво: