Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

КНДІСЕ з офіційним візитом відвідали представники іспанської експертної місії в Україні

15 грудня 2022 року представники іспанської експертної місії з офіційним візитом відвідали Київський науково-дослідний інститут судових експертиз.

Іспанська експертна місія сформована з представників Національної поліції та Цивільної гвардії Королівства Іспанія і сьогодні перебуває в Україні в рамках підтримки українських експертів щодо виявлення та фіксування наслідків російської агресії.

Під час офіційного візиту керівництво КНДІСЕ ознайомило іспанських експертів з діяльністю Інституту, основними завданнями та викликами, які сьогодні стоять перед українськими експертами.

Наразі іспанські експерти переважно працюють з 3D-скануванням зруйновних об’єктів критичної інфраструктури, зокрема в Києві та Київській області. У ході зустрічі представники обох сторін висловили наміри про налагодження співпраці між експертами КНДІСЕ та іспанськими експертами щодо спільної роботи з фіксування наслідків російської військової агресії на території України.

Керівництво КНДІСЕ висловило вдячність представникам іспанської місії в Україні, оскільки з початку повномасштабного вторгнення російських збройних сил на нашу територію, Іспанія продемонструвала свою чітку позицію, зокрема тверду підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.

Можливо вам буде цікаво: