Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language

КНДІСЕ взяв участь в онлайн конференції «Досвід і проблеми судово-експертної діяльності в умовах воєнного стану в Україні»

28 вересня 2023 року була проведена Всеукраїнська науково-практична онлайн конференція «Досвід і проблеми судово-експертної діяльності в умовах воєнного стану в Україні», яку організував Одеський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України. Співорганізаторами конференції виступили Львівський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр Міністерства внутрішніх справ України та Український науково-дослідній інститут спеціальної техніки та судових експертиз Служби безпеки України.

Мета конференції полягала в узагальненні досвіду і об’єднанні зусиль різних суб’єктів судово-експертної діяльності та криміналістів у вирішенні актуальних поточних і перспективних фахових проблем.

До участі у конференції були запрошені вчені, співробітники судово-експертних установ, судових і правоохоронних органів, приватні експерти, здобувачі наукових ступенів профільних закладів освіти. Від КНДІСЕ взяв участь директор Олександр Рувін, який наголосив на актуальності даної конференції та підкреслив виключну роль судової експертизи в умовах воєнного стану.

Можливо вам буде цікаво: