Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language

КНДІСЕ взяв участь у щорічній онлайн-конференції членів Європейської мережі судово-експертних установ (ENFSI)

27 травня 2021 року в онлайн-форматі відбулася щорічна конференція членів Європейської мережі судово-експертних установ (ENFSI). КНДІСЕ представляли Олександр Рувін, директор КНДІСЕ та Олександр Жеребко, завідувач відділу нормативно-методичної діяльності та стандартизації.

Мета проведення заходу – обговорення поточних та запланованих заходів, тренінгів, проектів, перспективних наукових тематик, звітування щодо виконаної роботи, а також презентація про підготовку до Щорічних зборів у 2020 році у Стокгольмі, Швеція.

Під час відкриття конференції з вітальними словами виступили Майкл Бовенс, голова ENFSI, та Пінелопі Мініаті, директор FSD (Відділ судових експертиз) Афіни.

Далі були представлені новий інститут-член ENFSI, яким став Український науково-дослідний інститут спеціального обладнання та судових експертиз Служби безпеки України, а також нові постійні представники ENFSI. Цього року ними стали:

  • Антоніо Алонсо, Національний інститут токсикології та судової медицини, Мадрид, Іспанія.
  • Джоерн К’єр, криміналістична служба національної поліції Данії, Копенгаген
  • Даніела Робах, Державне управління кримінальної поліції, Північний Рейн-Вестфалія, департамент криміналістики, Дюссельдорф, Німеччина.
  • Ненад Вуканіч, Національний криміналістичний центр Міністерства внутрішніх справ Республіки Сербія.
  • Після представлення нових членів та представників, Доріаном Керзаном було представлено поточний фінансовий стан ENFSI.

Майкл Бовенс представив Звіт Ради ENFSI за 2020-2021 рр., а Пінелопі Мініаті План дій ENFSI на 2021-2022 роки.

Барт Ніс, голова Комітету з досліджень та розробок, представив поточний стан справ щодо наукових тематик, перспективних для розвитку у поточному та наступному роках.

Також були представлені звіти за 2020-2021 роки Комітету з якості та компетенції (QCC) та Комітету з досліджень та розробок.

Можливо вам буде цікаво: