Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

КНДІСЕ взяв участь у міжвідомчій науково-практичній конференції «Інновації в криміналістиці та судовій експертизі»

25 листопада 2021 року відбулась міжвідомча науково-практична конференція «Інновації в криміналістиці та судовій експертизі», яка була організована Національною академією внутрішніх справ.

До роботи конференції долучились представники КНДІСЕ:

  • Наталія Нестор, заступник директора, доктор юридичних наук, Заслужений юрист України;
  • Андрій Полтавський, помічник директора;
  • Олександр Жеребко, завідувач відділу нормативно-методичної діяльності та стандартизації, кандидат юридичних наук;
  • Олег Баулін, завідувач відділу наукової діяльності та міжнародного співробітництва, кандидат юридичних наук, доцент.

На початку конференції з вітальними словами до учасників звертались Володимир Чернєй, ректор Національної академії внутрішніх справ, доктор юридичних наук професор, Сергій Чернявський, проректор Національної академії внутрішніх справ доктор юридичних наук професор, Наталія Ткаченко, директор департаменту експертного забезпечення правосуддя Міністерства юстиції України кандидат юридичних наук, Тетяна Татарнікова, заступник директора Державного науково-дослідного  експертно-криміналістичного центру МВС України, кандидат юридичних наук.

Також з вітальним словом виступила Наталія Нестор:

«Мені надзвичайно приємно від імені КНДІСЕ вітати усіх учасників такої актуальної конференції. Криміналістика існує не лише в монографічних дослідженнях чи наукових статтях, вона передусім, – у кадровому потенціалі, який вкрай необхідний Україні для підтримки статусу правової, незалежної  держави. Так, випускники  та науковці Вашої академії розвивають криміналістику та судову експертизу, постійно їх удосконалюють. Тому, окрім вітальних слів, щиро висловлюю ще й свою вдячність керівництву  академії за високопрофесійну роботу».

Також під час основної частини конференції, Наталія Нестор представила доповідь «Судова експертиза: минуле, теперішнє, майбутнє», Андрій Полтавський виступив з темою «Питання стандартизації збирання слідової інформації як інноваційного підходу в діяльності з оглядання місць вчинення злочинів на сучасному етапі розвинення криміналістики».

Конференція є актуальним заходом, присвяченому надзвичайно важливій  темі  не лише тому, що аналізує сьогочасні проблеми та перспективи криміналістики, але й тому, що зберігає важливі наукові традиції.

Наталія Нестор КНДІСЕ

Можливо вам буде цікаво: