language

КНДІСЕ взяв участь у консультаційній зустрічі ETAF «Спільна підтримка України у судово-експертній галузі» в Кракові (Польща)

З 21 по 23 листопада 2022 року Наталія Нестор, заступник директора КНДІСЕ, у складі делегації з України взяла участь у консультаційній зустрічі у місті Краків, що була організована ETAF (Європейський навчальний центр активних судових наук).

Зустріч була організована представниками ETAF в рамках підтримки судово-експертної галузі України. Зокрема, консультаційні перемовини в першу чергу були зосереджені на підтримці судових установ України Міністерства юстиції України та Міністерства охорони здоров’я України.

Консультаційна зустріч проходила в онлайн форматі та в особистій присутності представників. В онлайн форматі свої міркування щодо допомоги українській спільноті висловили  Андрій Гайченко, заступник Міністра юстиції України та Ігор Кузін, заступник Міністра охорони здоров’я України.

Також у зустрічі взяли участь наступні представники делегації України:

  • Ігор Фріс, народний депутат України;
  • Юрій Чечіль, директор Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз (ІСТЕУ);
  • Андрій Падалка, заступник директора Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз (ІСТЕУ);
  • Олег Василенко, заступник директора Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз (ІСТЕУ);
  • Ігор Розовик, заступник начальника з експертної роботи Головного бюро судово-медичної експертизи.

Свен Бентхаус, директор ETAF, та його колеги закцентували увагу на тому, що на сьогодні вони зосереджують свій потенціал на особливо гострих потребах українських експертів, щоб майбутня допомога була максимально корисною, а головне вчасною. Під час зустрічі сторони висловили свої позиції щодо викликів сьогодення та шляхи їхнього вирішення.

Також в рамках консультаційної зустрічі відбувся візит всіх учасників до Інституту судових експертиз ім. проф. Яна Сена. Під час візиту відбулася зустріч представників з директором Інституту судових експертиз Даріушем Зубою.

Слід зазначити, що представники двосторонньої консультаційної зустрічі погодили подальший план дій з метою втілення оговорених під час зустрічі ініціатив.     

Можливо вам буде цікаво: