Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

КНДІСЕ взяв участь у конференції щодо інноваційних технологій в секторі безпеки  і оборони України

27 березня 2024 року у Києві пройшла Міжвідомча науково-практична конференція на тему «Впровадження інноваційних технологій та модернізація технічної складової сектору безпеки і оборони як вагомий чинник у боротьбі з агресором», яку організував Український науково-дослідний інститут спеціальної техніки та судових експертиз Служби безпеки України.

З вітальним словом виступили: Олександр Рувін, директор КНДІСЕ; Юрій Чечіль, директор Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз Служби безпеки України; Михайло Вербенський, директор Державного науково-дослідного інституту Міністерства внутрішніх справ; Ігор Чепков, начальник Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки Збройних Сил України; Сергій Кримчук, директор ДНДЕКЦ МВС; Сергій Розумний, директор Дніпропетровського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України; Микола Проданчук, директор державного підприємства «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л. І. Медведя Міністерства охорони здоров’я України»; Гліб Головченко, виконувач обов’язків директора Укртелерадіопресінституту, секретар Національної спілки журналістів України.

Під час конференції учасниками були представлені презентації та обговорені теми щодо обміну практичним досвідом та напрацюваннями у сфері комп’ютерної криміналістики для сил безпеки і оборони; щодо застосування технологій штучного інтелекту для забезпечення заходів підготовки і ведення збройної боротьби; щодо сучасних можливостей та нових загроз для прав і свобод людини; щодо застосування систем штучного інтелекту у сфері кібербезпеки; щодо проблемних питань OSINT-розслідувань; щодо інформаційних та правових аспектів протидії інформаційній агресії; щодо вдосконалення заходів із відбору зразків хімічної зброї для проведення судових експертиз тощо. Також були представлені науково-технічні проєкти КПІ ім.Ігоря Сікорського для безпеки та оборони України.

Можливо вам буде цікаво: