Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language

КНДІСЕ взяв участь у Форумі судових експертів в Європолі

З 14 по 15 вересня 2023р. відбувся Форум судових експертів у Європолі (м. Гаага, Нідерланди), в якій участь взяли заступник директора КНДІСЕ Нестор Наталія та завідувач відділу міжнародного співробітництва та підготовки експертів Кривак Тетяна.

Європе́йське поліце́йське управлі́ння  (Europol) — установа правопорядку Європейського Союзу; збирає інформацію щодо кримінальних злочинів.

Європол проводить роботу в усіх сферах своїх повноважень, а саме: незаконна торгівля наркотиками; незаконні мережі імміграції; тероризм, незаконна торгівля автотранспортом, торгівля людьми і дитяча порнографія, виготовлення фальшивих грошей та інших платіжних засобів, відмивання грошей.

Крім того, до пріоритетних сфер дослідження Європолу належать злочини проти особи, фінансові та кіберзлочини. 

КНДІСЕ перша та єдина організація судово-експертної діяльності України, яку було офіційно запрошено до Європолу.

Форум зібрав більше 100 представників поліції країн Європи. Наталія Нестор, заступник директора КНДІСЕ, представила судово-експертну спільноту України, через призму діяльності КНДІСЕ з темою доповіді:  «Особливості проведення комп’ютерно-технічної експертизи в умовах агресії росії проти України». Під час свого виступу Наталія Нестор наголосила на особливості проведення експертиз під час війни, їх роль у провадженні, як одного з доказів. Всього до участі з докладами було запрошено 18 представників, доклади яких було представлено в режимі «обмеженого доступу» лише для представників поліції, яких було запрошено офіційно.

КНДІСЕ висловлює вдячність за велику честь бути залученим до Європолу та визнання міжнародними інституціями та партнерами.

КНДІСЕ надалі продовжує розвивати міжнародні зв’язки для представлення судово-експертної діяльності України на найвищому рівні.

Можливо вам буде цікаво: