Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

КНДІСЕ взяв участь у 7-й Міжнародній конференції з кримінальних фінансів і криптовалют (Європол)

Михайло Полєнніков, провідний судовий експерт відділу досліджень фінансово-кредитних операцій та економічної діяльності підприємств лабораторії  економічних досліджень КНДІСЕ, взяв участь у 7-й Міжнародній конференції з кримінальних фінансів і криптовалют, організованої Європолом та Базельським інститутом управління, яка проходила 26-27 жовтня 2023 року у місті Гаага (Нідерланди).

Щорічна конференція є ініціативою Європолу та Базельського інституту управління через спільну Робочу групу з кримінальних фінансів і криптовалют, офіційно створену в 2016 році. 

Конференція мала на меті об’єднати представників, експертів і фінансових розслідувачів, як з державного, так і з приватного секторів, а також створити міжнародну мережу експертів у сфері відмивання грошей і криптовалют, встановити найкращі практики, надати допомогу та рекомендації в галузі криптоактивів, що швидко розвивається.

Протягом цього дводенного заходу учасники мали можливість взяти участь у дискусійних панелях і переглянути презентації щодо арешту та конфіскації криптовалют, зловживання злочинцями криптовалютами і процедури виявлення таких активів.

За результатами заходу отримано теоретичні та практичні знання у сфері операцій з криптоактивів.

Можливо вам буде цікаво: