Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

КНДІСЕ виступив співорганізатором Всеукраїнської науково-практичної конференції «Економічна безпека: організаційно-правові, інформаційно-аналітичні та оперативно-розшукові засади»

16 травня 2024 року лабораторія економічних досліджень Київського науково-дослідного інституту судових експертиз виступила співорганізатором Всеукраїнської науково-практичної конференції «Економічна безпека: організаційно-правові, інформаційно-аналітичні та оперативно-розшукові засади», яку провів Державний податковий університет Міністерства фінансів України.

З привітальним словом виступила Ольга Лукова, завідувач лабораторії економічних досліджень КНДІСЕ, яка зазначила, що для обговорення на конференції пропонується широка тематика з питань економічної безпеки в контексті національної безпеки держави. А також акцентувала увагу на тому, що українська держава цілеспрямовано та впевнено рухається до європейського співтовариства, підтверджуючи незмінність політичного курсу на європейську інтеграцію. І в цьому процесі роль економічної безпеки як чинника розвитку національної економіки надзвичайно важлива.

В рамках конференції провідний науковий співробітник лабораторії психологічних досліджень КНДІСЕ, Марина Рудая, у поданих тезах доповіді узагальнила особливості визначення розміру матеріальних збитків у контексті повоєнної відбудови як забезпечення економічної безпеки держави. Під час заходу обговорили питання щодо економічної безпеки як складової національної безпеки держави, щодо кримінального процесуального та оперативно-розшукового забезпечення економічної безпеки держави; щодо економічної злочинності як загрози економічній безпеці; щодо зовнішньоекономічної безпеки України та щодо світового досвіду забезпечення економічної безпеки.

Можливо вам буде цікаво: