Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

КНДІСЕ вітає з Великоднем!

Вітаємо з найвеличнішим святом Воскресіння Христового!

Це свято споконвіку символізує життєву силу, торжество істини та справедливості,  спонукає до добрих справ і вчинків, пробуджує прагнення жити по совісті, наповнює наші душі радістю, надією на оновлення і зміни на краще.

Воскресіння Христове – це день утвердження Віри і особливої Надії, день свідчення перемоги Любові над смертю. Україна вже другий рік поспіль зустрічає Великдень у часи складних випробувань – часи, в які перевіряється вірність своїй Батьківщині, Богу, обов’язку.

Христос своїм Воскресінням довів, що найбільші труднощі, найважчі біди, які випадають на нашу долю, можуть і будуть переможені! Це особливо важливо пам’ятати в часи важких випробувань, які, на жаль, сьогодні переживає увесь український народ.

Сьогодні нам усім треба вистояти, подавши один одному руку і підставивши плече допомоги. Кожен на своєму місці може і має робити бодай маленькі кроки, аби наше єднання стало свідченням любові, підтримки й жертовності заради ближнього і спрямовувало нас до перемоги.

У цей величний день Воскресіння Христового хочемо побажати Вам відчути правдивість перемоги добра над злом, життя над смертю, радості над смутком, любові над ненавистю, віри над розчаруванням, України над російським окупантом!

Ми щиро бажаємо нам усім, щоб сонце Перемоги і Миру зійшло над Україною!!!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Можливо вам буде цікаво: