Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

КНДІСЕ вітає з Різдвом Христовим!

Різдво Христове – величне, чарівне свято, яке наповнює серця добром і милосердям, несе радість у кожну домівку! З очищення душевних помислів розпочинаються всі дива й реалізуються бажання.

На жаль, цього року ми це величне свято будемо зустрічати в непростих обставинах, але світло нашої віри у перемогу не згасне. Цьогоріч не такими яскравими будуть наші оселі та вулиці, не так гучно й натхненно звучатимуть різдвяні колядки,  але ми переконані, що сяйво Різдвяної зірки подарує нам нові сподівання, віру в щасливе майбутнє, любов до ближнього – саме ті високі духовні цінності, заради яких народився Христос та завдяки яким формується людина. Наш тернистий шлях до свободи, перемоги добра над злом освітлює віра й терпіння кожного з нас. Ми віримо, що сльози зміняться радістю, за відчаєм прийде надія, а смерть буде переможена життям.

        Нехай Різдво Христове утверджує нашу віру в перемогу, кріпить нас добром, злагодою та достатком, об’єднує та надихає на нові починання, звершення і здобутки для розбудови мирної України!

Христос народився! Славімо його!

Можливо вам буде цікаво: