Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

КНДІСЕ вітає з Новим роком!

Колектив КНДІСЕ щиро вітає із найбільш довгоочікуваним святом – Новим Роком!

Новорічні свята – час нових планів та сподівань на майбутнє. Ці свята ми завжди зустрічаємо зі сподіваннями, адже прийдешній рік відкриває для кожного з нас нові горизонти й можливості. Водночас у ці святкові дні ми прискіпливо оцінюємо прожитий рік, і кожен визначає рівень значущість по-своєму.

2021 рік був насичений не лише складними та тривожними подіями для країни, але й перемогами, досягненнями та новим досвідом для держави, колективу і для кожного з нас.

Ми щиро дякуємо всім без винятку, хто щоденно своєю працею захищає принципи правосуддя, прав та свобод людини, втілює ідеї державності.

Події та можливості року прийдешнього, як для України, так і для кожного з нас, залежать лише від нашої енергії та наснаги втілювати у життя всі наші задуми та плани. Нехай не залишиться в наших серцях місця для злоби й заздрощів, для брехні й ненависті. Нехай наші душі будуть сповнені оптимізмом і радістю. І тоді новий рік стане вдалішим попереднього!

Хай рік Новий стане для всіх справжнім знаменням майбутніх перспектив, запорукою вагомих трудових здобутків, адже недарма українці завжди славилися звитяжним трудом, громадською злагодою і щирістю прагнень.

Нехай Новий рік буде щедрим для вас на цікаві плани та творчі успіхи, принесе із собою смак нових перемог, впевненість у правильності обраної мети та енергію для її досягнення.

Бажаємо всім любові та турботи близьких людей, посмішок друзів та постійності ділових партнерів; щоб у Новому році ви зробили все те, про що так давно мріяли.

Щастя вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань!

З Новим 2022 роком!

Колектив КНДІСЕ.

Можливо вам буде цікаво: