language

КНДІСЕ вітає з Міжнародним жіночим днем!

Колектив КНДІСЕ щиро вітає всіх жінок України зі святом весни, миру, любові та краси. Сьогодні, у 378 день війни росії проти України, 8 березня – не про «‎свято жіночності, ніжності та краси». Це свято про силу, про характер, про внутрішній стрижень української жінки. Українки довели й показали, що всі ці риси їм притаманні, що вони не просто берегині домашнього затишку, а справжні воїни, героїні.

Ви вкотре доводите, що світ неможливий без України, а Україна – без жіноцтва. Жінки надихають на боротьбу за Україну весь світ. І це натхнення – вбивча сила.

Сьогодні, коли жінки захищають нашу державу на рівні з чоловіками, цей день став ще одним приводом для вшанування наших справжніх героїнь.

Щиро бажаємо вам, дорогі жінки, миру, благополуччя та міцного здоров’я! Підкорюйте світ своєю красою, талантом і професійними здібностями, здобувайте великі і малі перемоги, і нехай весь світ стане для вас безмежним простором для реалізації задуманого!

Залишайтеся завжди такими ж неповторними, трепетними й загадковими. А разом з весняними квітами для усіх нас в Україні хай розквітне МИР!

Можливо вам буде цікаво: