language

КНДІСЕ вітає з Днем захисника та захисниць України!

14 жовтня в Україні відзначається День захисника України, який нероздільно пов’язаний із розвитком українського війська та його військових традицій. Щорічне державне свято встановлено Указом Президента України № 806 від 14 жовтня 2014 року.

14 липня 2021 року Верховна рада України перейменувала державне свято День захисника України на День захисників і захисниць України.

Сьогодні – день гордості. Гордості за чоловіків і жінок, які захищають свободу і незалежність України. День вдячності – військовим і цивільним, тим, хто на передовій і в тилу, медикам і волонтерам, а також їхнім рідним, які чекають і підтримують.

Український народ і його мужність надихнули весь світ, а наше військо стало однією з найбоєздатніших армій Європи. Збройні Сили України на полі бою довели, що нас не зламати! Коли 24 лютого, здавалося, що захисники та захисниці України не мають шансів перед багатотисячним військом російського агресора, то на сьогодні ми звільнили та продовжуємо звільняти окуповані території. Ми йдемо вперед та не даємо жодного шансу ворогові залишатися на нашій землі. І продовжуємо давати гідну відсіч, не дивлячись на його підступні терористичні акти, які він здійснює на території вільного народу незалежної України.

За сім місяців війни наші Збройні Сили України змінили історію, змінили світ та змінилися самі. Навіть тоді, коли військові України не мали потужної підтримки, яку почав нам надавати світ, ми мали незламних та відважних воїнів, які готові зупиняти танки голими руками та закривати рідну землю собою. Ми об’єдналися та зрозуміли, що попри будь-яку допомогу й підтримку ніхто, крім нас, не виборюватиме нашу незалежність.

Сьогодні ми ще раз знову й знову вшановуємо всіх тих, хто продовжує боротися за нашу свободу й висловлюємо щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє життя за світле майбутнє України, чиї героїчні дії, мужність та самовідданість стають прикладом для майбутніх поколінь.

Також сердечно вітаємо всіх із особливим Днем для українців – святом Пресвятої Покрови – єдиним релігійним святом, яке є одночасно національно-патріотичним та державним. У сьогоднішніх нелегких обставинах життя українського народу ми просимо Пресвятої Владичиці її Покрову над нами.

Наша віра, правда та звитяга, як символи свята Покрови, завжди допомагали нам вистояти у боротьбі з ворогами й надалі надихають нас на перемогу. Бажаємо усім нам – мирної України, злагоди, щасливого майбуття! Хай міцніє і процвітає наша держава, бо ми – непереможні!

Слава Захисникам України!

Слава Україні!

Можливо вам буде цікаво: