Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

КНДІСЕ вітає з Днем юриста

Від щирого серця вітаємо із професійним святом – Днем юриста!

На юристів покладена непроста місія – бути на стражі законності й справедливості, захищати честь, права і свободи громадян.

У часи змін, у часи, коли відбувається відстоювання прав та свобод української нації, саме юристи покликані зміцнити в нашій державі принципи верховенства права, забезпечити кожному громадянину доступне і справедливе правосуддя, створити сучасне законодавство, яке відповідає найкращим світовим зразкам.

У період, коли Україна, долаючи труднощі, викликані військовою агресіє російської федерації, діяльність юриста набуває в суспільстві особливого значення. Адже на кожного з вас покладено важкий, але вкрай відповідальний обов’язок – бути в авангарді тих, хто утверджує в Україні верховенство права, непохитно відстоює засади патріотизму та фаховості, консолідує зусилля інтелектуальної еліти.

Ми переконані, що почуття відповідальності за долю нашої суверенної, демократичної, правової держави, за її успішне майбутнє стане визначальним критерієм у вашій діяльності.

Бажаємо юридичній спільноті успіху в усіх справах і починаннях, продуктивної та результативної праці та повсякчас залишатися об’єктивними і неупередженими, гідними свого високого покликання.

Слава Україні!

Можливо вам буде цікаво: