Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language

КНДІСЕ вітає з Днем Соборності України!

Український народ протягом століть мріяв про незалежну єдину соборну державу. Саме 22 січня 1919 року було проголошено Акт Злуки – об’єднання  східних і західних українських земель у єдину Соборну українську державу.  І хоч тоді українцям реалізувати бажаного не вдалося, однак ця подія стала яскравим виявом їх прагнення до національної єдності. Саме тому ми відзначаємо величну дату своєї багатовікової історії — День Соборності, свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу.

Сьогодні наша країна переживає складні часи, українські військові вкотре стали на захист держави від зовнішнього агресора. Наші Збройні Сили знову протистоять ворогу та відстоюють соборність та самостійність України.  Ідея соборності була й залишається базовою національною цінністю українців. А нині вона є передумовою успіху нашого спротиву зовнішній агресії.  Соборність передбачає не лише пам’ять про спільне минуле, а й потребує згуртованої співпраці заради майбутнього. Ми, українці з різних регіонів країни, разом працюємо, боремося з окупантами та беззаперечно віримо, що цілісність держави буде відновлена, коли Україна звільнить усі території, захоплені ворогом. Адже Соборність і є метою нашої довгоочікуваної Перемоги!

Висловлюємо велику вдячність всім, хто у скрутні для нашої країни часи постав на захист територіальної цілісності та національних інтересів.

А всім українцям сердечно бажаємо міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє України!  У єдності наша сила!

Можливо вам буде цікаво: