Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

КНДІСЕ вітає з Днем незалежності України!

Шановні колеги, друзі!

Колектив Київського науково-дослідного інституту судових експертиз щиро вітає з визначним святом – Днем незалежності України!

Сьогоднішній день має велике загальнодержавне значення як свято суспільної злагоди і миру, доброго єднання людей в ім’я процвітання рідної країни. 28 років тому український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Сьогодні ми всі разом проймаємося почуттям патріотизму до рідного краю, прагнемо до миру, добробуту та порозуміння, плідно та натхненно працюємо на благо рідної Вітчизни і віримо, що успіх прийде неодмінно!

Державна незалежність відкрила унікальні можливості для економічного зростання, духовного розвитку та культурної розбудови нашої країни. За роки незалежності виросло покоління, для якого слова «свобода», «право вибору», «демократичні цінності» – не просто правові терміни, а спосіб життя. Наша держава зростає, відкриває для себе нові можливості та перспективи. Запорука державотворчого успіху – суспільна злагода, творче єднання зусиль всіх громадян вільної та незалежної України.

Сьогодні Київський науково-дослідний інститут судових експертиз постає осередком розвитку експертної та наукової роботи, використання спеціальних знань на благо правосуддя, нових трудових досягнень. Віримо, що величний і сильний, мудрий український народ у злагоді й порозумінні буде примножувати авторитет і могутність нашої країни, працювати на консолідацію суспільства з метою розвитку і процвітання рідної країни.

Бажаємо Вам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах. Нехай мрія про краще майбутнє окриляє на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я соборної незалежної демократичної квітучої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу. Нехай невичерпним буде джерело віри, надії й любові до України!

Зі святом! З Днем незалежності України!

З повагою

Директор Київського науково-дослідного

Інституту судових експертиз

Олександр Рувін

Можливо вам буде цікаво: