Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language

КНДІСЕ вітає з Днем гідності та свободи!

21 листопада в Україні святкують державне свято – День гідності та свободи. Свято було започатковане Указом Президента України від 13 листопада 2014 року.

Але, насамперед, це день вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе. Свято, яке показує, що для нас гідність і свобода – це прагнення понад усе. Це наше повітря. Тому ми вільні. Вільні творити майбутнє.

Щорічно в цей день вся Україна схиляє голови та вшановує світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні, що віддали свої життя за справедливість та бажання жити у європейській країні. І, на жаль, цього року, як ніколи раніше, нам знову приходиться відстоювати та платити велику ціну за нашу свободу. Адже наші захисники та захисниці ще раз і ще раз показують нам, що треба бути гідним, а не здаватись. Бо здаватись українці не звикли. Тому що мають гідність. А тому – свободу! Ми ніколи не забудемо всіх, хто віддав та віддає за Україну своє життя. І не пробачимо тих, хто позбавив їх життя та хотів позбавити нас волі.

Щиро вітаємо колектив КНДІСЕ з Днем гідності та свободи, бажаємо всім якнайшвидшої перемоги та миру, злагоди й непохитної віри. Ми зуміємо зробити все, як єдиний великий народ, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всіх українців, в ім’я щасливого майбутнього нашого підростаючого покоління.

Ми все подолаємо! Ми все переживемо! Ми – переможемо!

Слава Україні!

Можливо вам буде цікаво: