Сьогодні, 23 серпня 2023 року, вся Україна святкує День Державного прапора – символ нашої незалежності, гідності та єдності. Київський науково-дослідний інститут судових експертиз вітає всіх з цим особливим днем.
Державний Прапор – це не лише комбінація синього та жовтого кольорів, але й символ нашої глибокої зв’язаності з рідною землею, нашої відданості принципам свободи та гідності. Ми є нацією, яка розуміє, що саме завдяки цим принципам наша країна має власний колір на політичній карті світу.
Сьогоднішній день – це також нагадування про велику історичну місію нашого покоління. Він гуртує націю, об’єднує нас у боротьбі за успішне, незалежне й заможне майбутнє рідної землі. Державний прапор України надихає сотні тисяч наших хоробрих захисників та захисниць, які сьогодні знову щоденно у важких боях відстоюють нашу свободу. Це святиня, якою ми вшановуємо пам’ять про загиблих героїв. В умовах війни росії проти України день вшанування одного із головних символів держави набуває особливого змісту.
З нагоди Дня Державного прапора, ми закликаємо усіх гордо тримати його високо, як символ єдності, відданості та сили нації. Нехай синьо-жовтий стяг завжди майорить у нашій державі, свідчачи про наші досягнення та нашу незламну волю й прагнення зберегти свободу та незалежність.
Слава Україні!