Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

КНДІСЕ відзначить День охорони праці 2021 з девізом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР»

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 щороку 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці.

Ще з 2020 року, з початком пандемії COVID-19, яка спричинила світову кризу, перед роботодавцями та працівниками постали досі небачені виклики, які спричинили глибокий вплив на всі аспекти світу праці. В першу чергу, це ризики безпеки та здоров’я на роботі (БЗР), які призвели до появлення нових форм організаціях праці, в тому числі та масштабний перехід на дистанційну роботу, там де це можливо.

У 2021 році, за ініціативою Міжнародної організації праці (МОП), до якої долучилась і Україна, девіз Всесвітнього дня охорони праці «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР».

Відповідно до девізу, ця дата буде присвячена стратегіям зміцнення національних систем безпеки та здоров’я на роботи (БЗР), що спрямовані на посилення життєстійкості та протидії нинішнім і майбутнім кризам, з урахуванням набутого досвіду у сфері праці.

КНДІСЕ також долучився до ініціативи Міжнародної організації праці, та розробив план заходів, спрямованих на посилення безпеки та здоров’я на роботі.

Можливо вам буде цікаво: