Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language

КНДІСЕ відзначає День Української Державності!

28 липня, у День Хрещення Київської Русі, Україна, вперше відзначає державне свято – День Української Державності. Указ про затвердження Дня державності було підписано президентом України Володимиром Зеленським ще під час урочистостей до Дня незалежності 24 серпня 2021 року. Але на долю нашого народу випало так, що вперше це свято ми відзначаємо в час жорстокої війни України з російським агресором.

Не дивлячись на те, що йде шостий місяць війни, після восьми років війни на Донбасі, український народ не зламати. Ті віхи історії, які пережив український народ, те, чого нас навчили століття боротьби, ще раз говорить нам про те, що українці ніколи не віддадуть своєї незалежності. Українські воїни й сьогодні доводять це на полі бою, ми не раз чуємо та бачимо приклади незламності  та хоробрості, як це було й сотні років тому.

День Української Державності має утверджувати зв’язок українців, які живуть тепер, з багатьма попередніми поколіннями нашого народу. Ми маємо зберегти єдність, працювати разом на перемогу та бути непохитними у вірі, що перемога буде за українцями, за Україною!

Колектив КНДІСЕ вітає співвітчизників з Днем Української Державності, вдячний всім захисникам, які стали на захист нашої держави та переконаний, що все, що не вдалося зробити попереднім поколінням, зможе зробити український народ тепер.

Ми-сильні! Ми-вільні! Ми переможемо!

Слава Україні!

Можливо вам буде цікаво: