Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

КНДІСЕ відзначає День науки в Україні!

21 травня 2022 року відзначається День науки в Україні. Це порівняно молоде свято для українських вчених, хоча Національна академія наук України була створена ще у далекому 1918 році. Вже в часи незалежності нашої держави, у 1997 році, указом президента України Леоніда Кучми було встановлено в Україні професійне свято працівників науки – День науки з відзначенням його кожну третю суботу травня.

Сьогодні наука, сучасні технології та інформація відіграють значиму роль в суспільному житті країни, що забезпечує її ствердження в світовій спільноті.

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз пишається своїми співробітниками, серед яких чимало видатних вчених, які роблять вагомий внесок у наукову діяльність у галузі судової експертизи. Лише завдяки наполегливій праці всього колективу з року в рік збільшується кількість науково-дослідних робіт, що проводяться в Інституті, що є основою для проведення судових експертиз.

Вітаємо всіх науковців України, бажаємо нових творчих пошуків та здобутків, наснаги та терпіння на нелегкому, але надзвичайно цікавому шляху. Нехай ваші прагнення до нових знань ніколи не згасають, нехай завжди вас супроводжує натхнення та наснага до нових відкриттів на славу науки та України! Мирного неба нам усім! Ми – сильні! Ми – вільні! Ми переможемо!

Можливо вам буде цікаво: