Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

КНДІСЕ відзначає День науки в Україні!

Традиційно в Україні у третю суботу травня відзначають День науки.

Наука – це головна рушійна сила прогресу, нових технологій та найважливіший ресурс розвитку економіки, медицини, екології, освіти та соціальної сфери. Рівень розвитку України, її авторитет на міжнародній арені багато в чому визначаються науковим потенціалом, адже саме перед вченими життя ставить складні, але дуже цікаві завдання, вирішення яких великою мірою визначає місце України у світовій спільноті. І це стає ще більш актуальним для України сьогодні в такий непростий для всіх нас час військової агресії, яку розпочала росія.

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз пишається своїми співробітниками, серед яких чимало видатних вчених, які роблять вагомий внесок у наукову діяльність у галузі судової експертизи.

КНДІСЕ щиро вітає всіх науковців України з Днем науки! Саме наука є в усі часи найбільш прогресивним перспективним напрямом.  Бажаємо всім оптимізму та наполегливості у досягненні заповітних мрій, творчої наснаги, успіхів у професійній діяльності та нових відкриттів на благо української науки, віри в себе, і, звичайно, миру Вам і Вашим родинам! Україна та наука неодмінно переможуть!

Можливо вам буде цікаво: