Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

КНДІСЕ відзначає чергову річницю з дня створення установи

4 липня 2022 року колектив Київського науково-дослідного інституту судових експертиз відзначає професійне свято – День судового експерта України та чергову річницю з дня створення установи.

За роки свого існування Київський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України став провідною установою України, що пройшов великий шлях становлення та розвитку. Сталий високий рівень професійної підготовки судових експертів у нас ґрунтується на залученні найсучасніших освітніх технологій, розробці та вдосконаленні новітніх методик досліджень. Упродовж останніх років КНДІСЕ в рамках розвитку міжнародного співробітництва посилив зв’язки з провідними світовими науково-дослідними установами, що, своєю чергою, підвищило престиж установи. Разом з тим, будь-яка установа буде неефективною, якщо не буде наповнена високопрофесійними, талановитими та цілеспрямованими фахівцями, якими на сьогодні є судові експерти КНДІСЕ. Наші експерти з усією відповідальністю ставляться до виконання своїх професійних обов’язків. Вони й сьогодні, в умовах воєнного стану, продовжують надавати неоціненну допомогу в судочинстві та встановлювати істину.

Хочемо привітати всіх працівників КНДІСЕ та побажати й надалі дотримуватися високих стандартів у роботі, дбати про забезпечення найкращих європейських підходів,  нехай ваші задуми, прагнення реалізовуються в щоденній праці в ім’я Закону та громадян України.

В єдності наша сила та перемога нашої непереможної України.

Ми вільні! Ми сильні! Ми переможемо!

Можливо вам буде цікаво: