Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

КНДІСЕ учасничав у VII Міжнародній науково-практичній конференції «Реалізація державної антикорупційної політики в міжнародному вимірі»

07 та 08 грудня 2023 року Національна академія внутрішніх справ МВС України провела VІІІ Міжнародну науково-практичну конференцію на тему «Реалізація державної антикорупційної політики в міжнародному вимірі», яка була присвячена Міжнародному дню боротьби з корупцією.

Директор КНДІСЕ, Олександр Рувін, виступив з вітальною промовою, в якій акцентував на актуальній проблемі щодо важливості допомоги Україні у протистоянні збройній агресії рф.

Також з привітальними словами виступив Богдан Драп’ятий, заступник Міністра внутрішніх справ, Холмбо Рольф, голова Консультативної місії Європейського Союзу в Україні, Олександр Бандурка, перший віцепрезидент Національної академії правових наук України, Карен МакТір, голова Представництва НАТО в Україні, Сергій Іонушас, голова Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності, Віра Михайленко, голова Вищого антикорупційного суду, Олександр Марчук, голова Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду, Володимир Мартиненко, голова громадської спілки «Центр запобігання та протидії корупції» та інші.

У конференції взяли участь міжнародні партнери України, підрозділи Верховної Ради та МВС України, Національна гвардія України, Державна прикордонна служба України, Державна міграційна служба України, Головний сервісний центр, Підрозділи Національної поліції України, судові органи, недержавні громадські організації, науково-дослідні та судово-експертні установи, заклади вищої основи та інші державні інституції. Також до заходу долучився Олег Баулін, завідувач відділу наукової  діяльності та міжнародного співробітництва Лабораторії організації наукової, методичної діяльності, нормативного забезпечення, міжнародного співробітництва та підготовки експертів КНДІСЕ.

Нині корупція є одним із чинників, що загрожує національній безпеці, підриває довіру до публічної влади, негативно позначається на іміджі країни в колах міжнародної спільноти. Тому прагнення українців має бути спрямоване на викорінення корупції із залученням усіх без винятку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, інститутів громадянського суспільства та медіа.

Сучасні виклики й загрози, які постали перед нашим суспільством, актуалізують необхідність посилити заходи щодо запобігання та протидії корупції, злагодженої та системної антикорупційної діяльності у всіх сферах, послідовного втілення принципу доброчесності для працівників усіх структур.

В рамках проведення заходу було підготовлено та обговорено проєкт рекомендацій для державних інституцій, щодо внесення змін у закони, постанови, та впровадження заходів, спрямованих на покращення антикорупційної політики України в міжнародному вимірі.

Можливо вам буде цікаво: