Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

КНДІСЕ учасничав у конференції, присвяченій 30-річчю Закону України «Про судову експертизу», яку провів ОНДІСЕ

15 лютого 2024 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «30 років Закону України «Про судову експертизу»», яку проводив Одеський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України.

З вітальною промовою виступив Олександр Рувін, директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, в якій підкреслив значення цього Закону. Адже це один із визначальних нормативно-правових актів, який дозволив упродовж трьох десятиліть вибудувати сучасну національну систему судово-експертного забезпечення.

У конференції взяли участь представники науково-дослідних установ судової експертизи. Із доповіддю «Тимчасовий доступ до речей і документів у кримінальному провадженні: актуальні проблеми і шляхи вдосконалення» виступив Олег Баулін, завідувач відділу наукової та нормативно-методичної діяльності лабораторії організації наукової, методичної діяльності, нормативного забезпечення, міжнародного співробітництва та підготовки експертів КНДІСЕ.

До дискусії долучилися Антон Полянський, завідувач лабораторії організації наукової, методичної діяльності, нормативного забезпечення, міжнародного співробітництва та підготовки експертів КНДІСЕ, Юрій Мазниченко, провідний науковий співробітник відділу наукової та нормативно-методичної діяльності лабораторії організації наукової, методичної діяльності, нормативного забезпечення, міжнародного співробітництва та підготовки експертів КНДІСЕ, та Антон Камінський, молодший науковий співробітник відділу нормативно-правового забезпечення лабораторії організації наукової, методичної діяльності, нормативного забезпечення, міжнародного співробітництва та підготовки експертів КНДІСЕ.

Важливим практичним завданням заходу було не лише висвітлення проблемних питань та обмін досвідом у сфері судових експертиз, але й пошук та напрацювання нових технологічних рішень, ефективних міжвідомчих інструментів взаємодії судово-експертних установ.

Можливо вам буде цікаво: