Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

КНДІСЕ та ННІ економічної безпеки та митної справи Державного податкового університету провели науковий семінар  «Експертні дослідження під час фінансових розслідувань»

07 жовтня 2022р. лабораторією економічних досліджень КНДІСЕ спільно з кафедрою кримінальних розслідувань ННІ економічної безпеки та митної справи  Державного податкового університету був проведений науковий семінар на тему:  «Експертні дослідження під час фінансових розслідувань», який об’єднав близько ста учасників серед викладачів, студентів та практиків.

Участь у науково-практичній дискусії семінару взяли завідувачка відділу ВБП лабораторії економічних досліджень Оксана Маркіна та завідувач відділу ВЕФ лабораторії економічних досліджень Ігор Гриненко. В рамках наукового семінару були обговорені питання щодо пріоритетних напрямів експертних досліджень під час фінансових розслідувань, зокрема здобувачі вищої освіти та викладачі активно долучилися до інтерактивного спілкування з експертами та отримали можливість почути відповіді на проблемні питання, що виникають в процесі використання спеціальних знань під час фінансових розслідувань. Модератором заходу виступила к.е.н, доцент, провідний науковий співробітник лабораторії економічних досліджень Марина Рудая. З вітальними словами до присутніх звернулися в.о. директора ННІ економічної безпеки та митної справи Олена Калганова, в.о. заступника директора з наукової роботи Тетяна Яцик, в.о. завідувача кафедри кримінальних розслідувань Евген Колосовский.

За результатами проведення наукового семінару ухвалено рішення про продовження співпраці між лабораторією економічних досліджень Київського науково-дослідного інституту судових експертиз та кафедрою фінансових розслідувань Державного податкового університету у форматі проведення спільних наукових і навчально-методичних заходів із залученням як експертів, так і здобувачів вищої освіти, НПП кафедри кримінальних розслідувань та практикуючих юристів.

Можливо вам буде цікаво: