language

КНДІСЕ та ННІ економічної безпеки та митної справи Державного податкового університету провели науковий семінар  «Експертні дослідження під час фінансових розслідувань»

07 жовтня 2022р. лабораторією економічних досліджень КНДІСЕ спільно з кафедрою кримінальних розслідувань ННІ економічної безпеки та митної справи  Державного податкового університету був проведений науковий семінар на тему:  «Експертні дослідження під час фінансових розслідувань», який об’єднав близько ста учасників серед викладачів, студентів та практиків.

Участь у науково-практичній дискусії семінару взяли завідувачка відділу ВБП лабораторії економічних досліджень Оксана Маркіна та завідувач відділу ВЕФ лабораторії економічних досліджень Ігор Гриненко. В рамках наукового семінару були обговорені питання щодо пріоритетних напрямів експертних досліджень під час фінансових розслідувань, зокрема здобувачі вищої освіти та викладачі активно долучилися до інтерактивного спілкування з експертами та отримали можливість почути відповіді на проблемні питання, що виникають в процесі використання спеціальних знань під час фінансових розслідувань. Модератором заходу виступила к.е.н, доцент, провідний науковий співробітник лабораторії економічних досліджень Марина Рудая. З вітальними словами до присутніх звернулися в.о. директора ННІ економічної безпеки та митної справи Олена Калганова, в.о. заступника директора з наукової роботи Тетяна Яцик, в.о. завідувача кафедри кримінальних розслідувань Евген Колосовский.

За результатами проведення наукового семінару ухвалено рішення про продовження співпраці між лабораторією економічних досліджень Київського науково-дослідного інституту судових експертиз та кафедрою фінансових розслідувань Державного податкового університету у форматі проведення спільних наукових і навчально-методичних заходів із залученням як експертів, так і здобувачів вищої освіти, НПП кафедри кримінальних розслідувань та практикуючих юристів.

Можливо вам буде цікаво: