Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

КНДІСЕ приєднався до круглого столу «Поширення дезінформації як загроза національній безпеці: пошук ефективних засобів протидії»

29 листопада 2023 року Український науково-дослідний інститут спеціальної техніки та судових експертиз Служби безпеки України провів міжвідомчий круглий стіл на тему «Поширення дезінформації як загроза національній безпеці: пошук ефективних засобів протидії». Захід проходив у форматі живого спілкування та онлайн-відеоконференції.

Метою круглого столу було  напрацювання концепту міжвідомчих інструментів протидії дезінформації та розвиток комунікації між зацікавленими державними органами України, медіаспільнотою, науковими та судово-експертними установами, навчальними закладами та громадськими організаціями.

У заході взяли участь Антон Полянський, завідувач лабораторії організації наукової, методичної діяльності, нормативного забезпечення, міжнародного співробітництва та підготовки експертів КНДІСЕ, та Юрій Мазниченко, провідний науковий співробітник відділу наукової та нормативно-методичної діяльності лабораторії організації наукової, методичної діяльності, нормативного забезпечення, міжнародного співробітництва та підготовки експертів КНДІСЕ. Також учасничали експерти, науковці, представники сектору безпеки і оборони України, медіа та інші.

Під час круглого столу підіймалися актуальні питання щодо новітніх технік та інструментів протидії деструктивному інформаційному впливу, щодо вразливості українського інформаційного простору, щодо виявлення ворожого інформаційного впливу та ефективного донесення інформації до цільової аудиторії для запобігання наслідків, щодо можливостей лінгвістичної та психологічної експертизи у протидії фейковим новинам тощо. Учасники заходу також обговорювали взаємодію державних і цивільних інституцій та міжнародний досвід протидії гібридним загрозам.

Можливо вам буде цікаво: