Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

КНДІСЕ привітали з 45-ю річницею існування Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України

Завідувач відділу досліджень з питань безпеки життєдіяльності, пожежно-технічних та електротехнічних досліджень Київського НДІСЕ Олександр Шмерего від колективу та керівництва привітав із 45-ю річницею існування Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України.

В урочистостях з нагоди відзначення ювілею взяли участь представники експертних установ Міністерства юстиції України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Міністерства внутрішніх справ України, державні службовці, ветерани, випускники минулих років.

Серед гостей були присутніми й представники закордонних відомств, свої вітання прибули висловити – колеги з Республіки Польщі, Словацької Республіки та Грузії.

У вітальному слові представник КНДІСЕ та за сумісництвом також випускник Черкаського інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України Олександ Шмерего побажав колегам не зупинятися на досягнутому, продовжувати шлях розвитку, берегти вже складений історично досвід і продовжувати нарощувати потенціал.

Приємно відзначити, що фахівця Київського НДІСЕ Олександра Шмерего було нагороджено почесним нагрудним знаком.

5bc741188a61b

Можливо вам буде цікаво: