Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

КНДІСЕ прийняв участь у зустрічі зі Спеціальним доповідачем ООН з питань позасудових страт

У Міністерстві юстиції України відбулася зустріч директора Департаменту експертного забезпечення правосуддя Наталії Ткаченко та заступника директора Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Наталії Нестор зі Спеціальним доповідачем ООН з питань позасудових страт, страт без належного судового розгляду чи довільних страт Моррісом Тідбол-Бінцом. Участь у зустрічі також взяли представники Управління Верховного комісара ООН з прав людини — Ясмін Ашраф та Конрад де Сваеф, представник Моніторингової місії ООН з прав людини — Олег Тарасенко.

Під час зустрічі сторони обговорили поточні питання здійснення судової експертизи, що стосуються взаємодії та координації роботи судово-експертних установ України з іншими відомствами під час дії воєнного стану, а також напрями роботи установ судової експертизи в Україні. Зустріч відбулася в межах офіційного візиту іноземної делегації до України з метою вивчення ситуації з позасудовими стратами, стратами без належного судового розгляду чи свавільними стратами, які здійснюються російськими військами на території нашої держави, а також обговорення рекомендацій щодо забезпечення прав постраждалих осіб в умовах збройної агресії рф проти України.

Наталія Ткаченко подякувала представникам Управління Верховного комісара ООН з прав людини за підтримку, яку готові надати Україні.

Наталія Нестор розповіла про діяльність КНДІСЕ, його міжнародні зв’язки з установами, органами країн світу та взаємообмін досвідом між експертами.

Можливо вам буде цікаво: