Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

КНДІСЕ провів семінар «Перевірка справжності паспортних документів та приклади виявлених підробок»

08 червня в Київському НДІСЕ відбувся семінар для експертів відділу технічного дослідження документів. Організатором заходу став КНДІСЕ за участю Головного експертно-криміналістичного центру Державної прикордонної служби України. Тема семінару – «Перевірка справжності паспортних документів та приклади виявлених підробок».

Представники Головного експертно-криміналістичного центру Державної прикордонної служби України Олена Самусевич та Наталія Жигун провели для експертів відділу технічного дослідження документів КНДІСЕ лекційні заняття за наступними темами:

  • Головний експертно-криміналістичний центр, основні завдання, структура та технічне оснащення.
  • Система захисту паспортних документів.
  • Способи підробки, які використовуються в паспортних документах.

Також, після лекцій, для експертів КНДІСЕ було влаштоване практичне заняття на тему «шляхи виявлення та розпізнавання ознак підробки в паспортних та інших документах», для закріплення раніше наданого матеріалу.

Відділ технічного дослідження документів Київського НДІСЕ дякує співробітникам ГЕКЦ Державної прикордонної служби України Олені Самусевич та Наталії Жигун за проведення семінару. Подібні заходи сприяють збільшенню ефективності у роботі судово-експертних закладів, а також сприяють обміну досвідом та спільній і злагодженій роботі державних установ.

Можливо вам буде цікаво: