Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

КНДІСЕ провів офіційну зустріч з урядом США

31 жовтня 2023 року, за запрошенням заступника директора Нестор Наталії, до КНДІСЕ прибула офіційна делегація з уряду Сполучених Штатів Америки.

Делегація включала в себе: представників The United States Department of Justice (Міністерства юстиції США), U.S. Department of Commerce (Міністерства торгівлі США) та FBI – Federal Bureau of Investigation (Федерального Бюро Розслідувань США).

Метою зустрічі стало детальне ознайомлення з діяльністю КНДІСЕ, та подальше співробітництво у галузі судової експертизи.

З української сторони у зустрічі взяли участь заступник міністра юстиції Андрій Гайченко, директор КНДІСЕ Олександр Рувін, заступник директора КНДІСЕ Наталія Нестор.

«На жаль, до сьогодні нам доводиться знаходити фрагменти різних типів озброєння, зокрема уламків ракет та дронів, які містять в собі іноземні комплектуючі – як у місцях перебування цивільних осіб, так і військових», – зауважив Андрій Гайченко.

Упродовж зустрічі сторони обговорили виклики, які стають у проведені судової експертизи в Україні, пов’язані з військовою агресією росії.

«Експерти КНДІСЕ ідентифікують кожну деталь уламків ракет, дронів та виявляють країну виробників цих компонентів, які є товарами подвійного призначення та постачаються до росії в обхід санкціям», – зазначив Олександр Рувін.

Наталія Нестор подякувала представникам уряду за те, що вони відізвалися на її запрошення, за їх підтримку КНДІСЕ та країни в боротьбі України проти російської агресії.

Можливо вам буде цікаво: