Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

КНДІСЕ підписав Меморандум про співробітництво з британською дослідницькою організацією «Центр вивчення збройних конфліктів» Conflict Armament Research (CAR)

02 травня 2023 року до КНДІСЕ здійснили візит представники британської дослідницької організації «Центр вивчення збройних конфліктів» Conflict Armament Research (CAR) Демієн Сплітерс, заступник директора з оперативної роботи та Алан Барлоу, начальник відділу технічної підтримки CAR та провели офіційну зустріч з Олександром Рувіним, директором КНДІСЕ й Наталією Нестор, заступником директора КНДІСЕ.

У рамках візиту було підписано Меморандум про співробітництво між КНДІСЕ та дослідницькою організацією «Центр вивчення збройних конфліктів» Conflict Armament Research (CAR).

Головною метою співпраці є взаємне збагачення даними та інформацією, що допоможе підвищити рівень знань про рух зброї та бойових припасів в Україні та у світі, надасть змогу щодо більших можливостей ідентифікації зброї для експертів,  що на сьогодні особливо актуально під час російської агресії на території України.

CAR була заснована в 2011 році, основною метою якої є збір доказів поставок зброї під час збройних конфліктів з метою інформування та підтримки ефективного управління та контролю над зброєю.

Організація спеціалізується на співпраці з урядами різних країн, де є наявність військових конфліктів, щоб з’ясувати, як зброя потрапляє в зони бойових дій. CAR підтримує глобальну систему звітності про зброю iTrace, яка фінансується ЄС та урядом Німеччини.

Учасниками зустрічі також були Тимур Цапко, завідувач відділу трасологічних та балістичних досліджень лабораторії криміналістичних досліджень КНДІСЕ, Ігор Самойленко, головний судовий експерт відділу трасологічних та балістичних досліджень лабораторії криміналістичних досліджень КНДІСЕ.

Олександр Рувін, директор КНДІСЕ ознайомив представників CAR з роботою окремих відділів лабораторії криміналістичних видів досліджень, що представляє інтерес представників дослідницької організації.    

Можливо вам буде цікаво: