Національне бюро розслідувань Фінляндії в особі директора Ерккі Сіппола надіслали криміналістичне обладнання у якості підтримки українських експертів тоннажем понад 10 тонн.
Зокрема, були передані порівняльні мікроскопи Leitz, мікроскопи Zeiss, газові хромато-мас-спектометри Agilent, блокові обігрівачі, світловий мікроскоп Carl Zeiss, мікроскоп Karl Kaps, мікроскоп Nikon, ультразвукові очищувачі, витяжні шафи та інший необхідний інструментарій для проведення досліджень.
У цей нелегкий для України час, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Колеги з Фінляндії проявили свою небайдужість та зробили все можливе, щоб забезпечити усім необхідним криміналістичним інструментарієм та допомогти тим, хто цього потребує.
Як зазначалося фінськими колегами, надіслане обладнання сприятиме більш швидкій та ефективній роботі українських експертів у проведенні судових експертиз щодо доказування злочинів російської агресії в Україні. Директор Національного бюро розслідувань Фінляндії Ерккі Сіппола також зазначив, що вони й надалі намагатимуться допомагати українським експертам, залучаючи при цьому колег з інших європейських держав.
Ми глибоко вдячні нашим партнерам та справжнім друзям за допомогу у підтриманні української криміналістики та українського народу, а також за подальшу підтримку України у відновленні та відбудові нашої держави.
![photo 2022 09 02 11 25 54](https://m3rkxutm8pk3eqapl5ynjvb3gjps8uao.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-09-02_11-25-54-150x150.jpg)
![photo 2022 09 02 11 25 53 2](https://m3rkxutm8pk3eqapl5ynjvb3gjps8uao.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-09-02_11-25-53-2-150x150.jpg)
![photo 2022 09 02 11 25 52](https://m3rkxutm8pk3eqapl5ynjvb3gjps8uao.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-09-02_11-25-52-150x150.jpg)
![photo 2022 09 02 11 25 53](https://m3rkxutm8pk3eqapl5ynjvb3gjps8uao.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-09-02_11-25-53-150x150.jpg)
![photo 2022 09 02 11 25 51](https://m3rkxutm8pk3eqapl5ynjvb3gjps8uao.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-09-02_11-25-51-150x150.jpg)
![photo 2022 09 02 11 25 50 2](https://m3rkxutm8pk3eqapl5ynjvb3gjps8uao.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-09-02_11-25-50-2-150x150.jpg)
![photo 2022 09 02 11 25 50](https://m3rkxutm8pk3eqapl5ynjvb3gjps8uao.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-09-02_11-25-50-150x150.jpg)
![photo 2022 09 02 11 25 49](https://m3rkxutm8pk3eqapl5ynjvb3gjps8uao.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-09-02_11-25-49-150x150.jpg)
![photo 2022 09 02 11 25 48 2](https://m3rkxutm8pk3eqapl5ynjvb3gjps8uao.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-09-02_11-25-48-2-150x150.jpg)
![photo 2022 09 02 11 25 55](https://m3rkxutm8pk3eqapl5ynjvb3gjps8uao.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-09-02_11-25-55-150x150.jpg)
![photo 2022 09 02 11 25 56](https://m3rkxutm8pk3eqapl5ynjvb3gjps8uao.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-09-02_11-25-56-150x150.jpg)
![photo 2022 09 02 11 25 48](https://m3rkxutm8pk3eqapl5ynjvb3gjps8uao.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-09-02_11-25-48-150x150.jpg)