Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

КНДІСЕ долучився до семінару Асоціації правників України

08 березня 2024 року Комітет з кримінального та кримінально-процесуального права Асоціації правників України провів захід «Ретроспективна оцінка, від проблеми до вирішення. Практичні кейси».

Ілля Герасименко, заступник завідувача лабораторії інженерно-технічних видів досліджень КНДІСЕ, взяв участь у семінарі в якості доповідача. Також захід відвідав Віктор Гунявой, заступник завідувача відділу досліджень з питань експлуатації, користування та оцінки нерухомого майна лабораторії інженерно-технічних видів досліджень.

Обговорювалися питання щодо вимог до вихідних даних при ретроспективній оцінці; щодо припустимості інтервальної оцінки (діапазони ймовірних значень); щодо достовірності результатів (дослідження); щодо умов визначення збитків та щодо взаємовідносин оцінювачів і судових експертів.

Під час заходу було презентовано випуск видання «Практика оцінки майна» на тему ретроспективних оцінок майна «Складний шлях від сьогодення в минуле». Збірка «Складний шлях від сьогодення в минуле» побудована на конкретних практичних прикладах – кримінальних провадженнях, де використовувалась оцінка майна, та аналізі існуючих методик оцінки та рекомендацій Фонду Державного Майна України у цій сфері.

Семінар був корисним не тільки для спеціалістів у сфері оцінки майна, а й для адвокатів, що працюють в сфері кримінального права та процесу.

Можливо вам буде цікаво: