Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

КНДІСЕ було відзначено нагородою на ІІ Всеукраїнському форумі «Проти#дій булінгу у воєнний час»

4 травня 2023 року до Міжнародного дня протидії булінгу у Києві було проведено ІІ Всеукраїнський форум «Проти#дій булінгу у воєнний час».

Організаторами цього заходу виступили Постійна комісія Київської міської ради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту, Центр «Адвокат дитини» ВША НААУ, Національна академія внутрішніх справ, ГО «Всеукраїнське об’єднання протидії булінгу! «Мої безпечні друзі» та ГО Fenix Charity.

Учасниками ІІ Всеукраїнського форуму «Проти#дій булінгу у воєнний час» стали представники Міністерства соціальної політики, Міністерства молоді та спорту, Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства освіти та науки України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Офісу ради Європи в Україні, Академії патрульної поліції, Національна академія педагогічних наук України, представники закладів освіти та громадськості, інші благодійні та громадські організації.

Організаторами заходу КНДІСЕ було відзначено нагородою за вагомий внесок щодо протидій булінгу, який отримала Наталія Нестор, заступник директора КНДІСЕ.

Метою Форуму вже другий рік поспіль є привернення уваги до проблеми булінгу та поділитися досвідом у боротьбі із цим негативним суспільним явищем, об’єднати та відзначити нагородами кращих суб’єктів з протидії булінгу у різних номінаціях.

Можливо вам буде цікаво: