Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Інформація про проведення розширеної наради щодо роботи Київського НДІСЕ та його регіональних відділень

5 лютого 2020 року під головуванням керівництва Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України проведено розширену нараду за участі керівників структурних підрозділів та регіональних відділень на базі Хмельницького відділення КНДІСЕ.

На порядок денний було винесено питання щодо проведення експертної, наукової, методичної діяльності та розвитку міжнародного співробітництва. Йшлося про позитивні та негативні тенденції, проблемні питання та основні завдання на 2020 рік з відповідних напрямків роботи.

Крім того, керівники лабораторій та відділень КНДІСЕ доповіли про стан справ на місцях, дискусійні питання, що потребують особливої уваги, та перспективи розвитку професійної діяльності.

Учасниками заходу відзначено, що у 2019 році експертами Київського НДІСЕ виконано понад 60 тис. судових експертиз та експертних досліджень, взято участь у 80 наукових заходах, із яких 45 ‒ міжнародні.

Зазначено про розширення міжнародного співробітництва, зокрема, завдяки участі в Міжнародній програмі обміну досвідом CEPOL Exchange Programme 2019, взаємодії з інструментом зовнішньої допомоги Європейської Комісії TAIEX, а також роботі у Європейській мережі судово-експертних установ ENFSI.

Під час засідання увагу також приділено питанням змін у законодавстві щодо реалізації судово-експертної діяльності, стану діловодства, документообігу, архівної роботи та роботи з кадрами.

Після завершення представлення доповідей учасниками наради здійснено конструктивний діалог і визначено ключові заходи для реалізації покладених на Інститут завдань і функцій.

Можливо вам буде цікаво: