Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

Пошук
Close this search box.

Хмельницьке відділення КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз – найстаріша в Україні державна експертна установа, створена у липні 1913 року, має досвідчений колектив з відомих вчених, професіоналів у галузях судової експертизи, та проводить плідну роботу з виконання судових експертиз та досліджень за понад 75 напрямками, створення належної доказової бази органам прокуратури, слідства та судам всіх рівнів.

До регіональних зон обслуговування КНДІСЕ віднесені м. Київ, Вінницька, Житомирська, Київська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська і Чернігівська області.

У містах Вінниці, Житомирі, Тернополі, Черкасах та Чернігові створені та успішно діють відділення інституту.

Кількість судових експертиз, призначених судами та органами слідства Хмельницької області за минулий рік склала понад 1000, не враховуючі заяв юридичних осіб та громадян – мешканців регіону щодо проведення досліджень різних напрямків.

До Міністерства юстиції України неодноразово зверталися керівники органів державної влади, Головного управління юстиції, правоохоронних органів та судів Хмельницької області щодо створення в регіоні відділення КНДІСЕ.

Після узгодження питань матеріально-технічного, кадрового та господарського забезпечення діяльності нового експертного підрозділу, з метою вдосконалення експертного забезпечення правоохоронних органів і судів регіону, зосередження кваліфікованих експертних кадрів на місцях та наближення експертних установ до органів слідства і судів, надання органам місцевої влади та громадянам якісної та оперативної експертної допомоги, наказом Міністерства юстиції України від 26.12.2012 № 1946/5 було утворено Хмельницьке відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.

З квітня 2013 року відділення, укомплектоване досвідченими фахівцями, розпочало свою експертну діяльність.

Щиро сподіваємось, що це надасть можливість суттєво скоротити терміни проведення експертиз та досліджень, що дозволить правоохоронним органам області посилити боротьбу зі злочинністю, та забезпечить надання органам місцевої влади та мешканцям регіону висококваліфікованої експертної допомоги.

Адреса ХВ КНДІСЕ- 29013, м. Хмельницький, вул. Володимирська, 109.

Тел. (0382) 70-20-25, 70-20-26 факс.

e-mail: poplavsky@kniise.com.ua

Завідувач – Поплавський Анатолій Петрович.

Можливо вам буде цікаво: