Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Генеральний Прокурор України Юрій Луценко, Директор КНДІСЕ та координатор проекту «Дія-ЄС» Хосе Мануел Колодрас провели робочу зустріч щодо протидії наркобізнесу в Україні

Генеральний прокурор України Юрій Луценко, Директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Олександр Рувін та Регіональний координатор Проекту «Заходи ЄС з питань протидії наркотикам та організованій злочинності (ДІЯ-ЄС)» Хосе Мануел Колодрас провели робочу зустріч щодо протидії наркобізнесу в Україні.

Зустріч відбулась за ініціативи Директора КНДІСЕ Олександра Рувіна з метою об’єднання зусиль Генеральної Прокуратури України, українських та іноземних експертів у боротьбі з незаконним обігом наркотичних засобів та психотропних речовин.

Україна визначена як одна з пріоритетних країн для співпраці в рамках проекту ЄС «EU Action against Drugs and Organized Crime», що має на меті підвищити в країнах – учасницях проекту ефективність та оперативність співпраці органів, відповідальних за протидію торгівлі наркотиками та організованій злочинності.

Учасники зустрічі обговорили ситуацію з експертними установами, що досліджують наркотичні засоби (зокрема, можливості та потужності експертних лабораторій, які раніше пройшли оцінку на основі норм і провідних практик ЄС), а також можливі кроки реалізації рекомендацій експерта ЄС в даному напрямку.

Результати зустрічі будуть враховані під час засідання робочої групи за участі всіх зацікавлених національних і міжнародних сторін, яка планується для проведення 13-14 вересня 2018 року.

Можливо вам буде цікаво: