Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Фахівець Київського НДІСЕ розповіла студентам про особливості проведення судової товарознавчої експертизи

Експерт Київського науково-дослідного інституту судових експертиз розповіла студентам про особливості проведення судової товарознавчої експертизи. Завідувач відділу товарознавчих досліджень та досліджень об’єктів інтелектуальної власності КНДІСЕ Інна Голова провела відкриту лекцію у Київському національному торговельно-економічному університеті.

Виступ експерта Київського НДІСЕ відбувся на кафедрі товарознавства, управління безпечністю та якістю КНТЕУ в рамках вивчення студентами дисципліни «Експертиза товарів».

Учасниками стали студенти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», викладачі кафедр товарознавства, управління безпечністю та якістю, товарознавства та митної справи.

Студенти були ознайомлені зі специфікою проведення товарознавчих судових експертиз, отримали корисні поради щодо особливостей проведення товарознавчих досліджень у практичній діяльності експертних та науково-дослідних установ.

Захід пройшов інформативно та змістовно завдяки великому досвіду практичної роботи доповідача, а також можливості обговорення зі студентами реальних експертних ситуацій. Студенти, викладачі, завідувач кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Світлана Белінська та декан факультету торгівлі та маркетингу Віктор Осика висловили щиру вдячність експерту Київського НДІСЕ Інні Голові за співпрацю.

Можливо вам буде цікаво: