Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Фахівець КНДІСЕ взяв участь у круглому столі «Доступ до компенсації за зруйноване житло: проблемні питання підтвердження права власності та шляхи їх врегулювання»

25 квітня 2024 року Полєнніков Михайло, старший науковий співробітник лабораторії економічних досліджень КНДІСЕ, взяв участь у засіданні круглого столу «Доступ до компенсації за зруйноване житло: проблемні питання підтвердження права власності та шляхи їх врегулювання» Ради Європи.

Захід було організовано в рамках проєктів «Посилення судових та позасудових засобів захисту прав осіб, постраждалих від війни в Україні» та «Сприяння розробці житлових рішень для осіб, постраждалих від війни в Україні».

Учасниками зустрічі стали представники органів законодавчої, виконавчої та судової влади, а також міжнародних та громадських організацій, які надають допомогу постраждалим від війни в Україні, нотаріуси, державні реєстратори.

Робота була побудована у форматі панельних дискусій за двома основними темами: верифікація власників нерухомості в межах адміністративної процедури та верифікація власників нерухомості в межах судового провадження. Крім того, всі охочі мали нагоду поставити додаткові запитання в сесії запитань і відповідей з авторами та учасниками заходу.

Також, під час круглого столу було презентовано Рекомендації щодо удосконалення адміністративної та судової процедури підтвердження права власності на знищену чи пошкоджену нерухомість для цілей отримання компенсації та проаналізовано перспективи їх реалізації.

Можливо вам буде цікаво: