Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language

Фахівці Київського НДІСЕ долучились до роботи міжвідомчого круглого столу «Формування правових позицій щодо розслідування міжнародних злочинів»

28 жовтня 2016 року фахівці Київського науково-дослідного інституту судових експертиз МІЮ стали учасниками роботи круглого столу з питань формування правових позицій щодо розслідування міжнародних злочинів.

Зустріч представників багатьох науково-дослідних та практичних установ і закладів відбулась за ініціативи Національної академії внутрішніх справ та при підтримці Національної академії правових наук України.

Тематикою зібрання було обговорення науковою спільнотою низки невирішених проблем, пов’язаних із розслідуванням правоохоронними органами найнебезпечніших злочинів проти миру, людяності, порядку ведення воєнних дій та інших суспільно небезпечних діянь міжнародного характеру, які вчиняються на тимчасово непідконтрольних та окупованих територіях України.

Доповідачами від Київського НДІСЕ стали Олександр Рувін, Андрій Полтавський, Віктор Колонюк та Юлія Форіс. Матеріали зазначених авторів на теми «Участь судових експертів у роботі міжнародних комісій: проблеми та шляхи вдосконалення» та «Роль судової експертизи в процесі доказування при розслідуванні міжнародних злочинів» ввійшли до збірника виданого за результатами роботи круглого столу.

Учасники мали змогу висловити свою думку з приводу актуальних питань та обговорити пропозиції своїх колег-науковців щодо удосконалення нормативно-правового забезпечення діяльності правоохоронних органів. У висновках до обговорення були вироблені рекомендації правового характеру, що будуть направлені до парламенту нашої держави.

Можливо вам буде цікаво: