Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Фахівці КНДІСЕ вивчали формування позитивного іміджу держслужби в умовах європейської інтеграції

У розвитку державотворення особливо важливим є історичний аспект, адже традиції та цінності служать запорукою майбутнього. З нагоди відзначення 100-річчя державної служби Національне агентство України з питань державної служби спільно з Центром адаптації державної служби до стандартів ЄС та за підтримки Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні провели круглий стіл «Державна служба в Україні та формування її позитивного іміджу в умовах європейської інтеграції».

Для спільного обговорення актуальних питань круглий стіл зібрав представників Секретаріату Кабінету Міністрів України, служб управління персоналом центральних органів виконавчої влади, представників Представництва ЄС в Україні та країн-членів ЄС, інститутів громадянського суспільства, міжнародних та вітчизняних експертів.

Учасниками заходу від Київського НДІСЕ стали заступник директора Наталія Нестор та заступник завідувача лабораторії організації експертної діяльності Ірина Тимошок.

Метою зустрічі організатори визначили поширення адміністративної традиції, створення об’єктивного уявлення про історичні особливості формування інституту державної служби на території української держави, обговорення практичних аспектів реформування державного управління та державної служби, а також вироблення позицій щодо формування позитивного іміджу інституту державної служби.

В рамках доповідей учасників під час заходу було представлено процес розвитку держслужби європейських держав, зокрема Німеччини та Баварії. Досвід засвідчив, що побудова демократичного суспільства потребує інноваційних підходів до формування стратегії демократичного розвитку з урахуванням європейських стандартів, в тому числі це стосується державного управління.

Учасники круглого столу зійшлися на думці, що реформа державної служби є однією з ключових реформ, адже без ефективних службовців та належної якості управління, неможливо побудувати сильну, економічно розвинуту та демократичну державу. Для успішного проведення реформи державного управління важливо підготувати висококваліфікованих та добре освічених службовців для органів державної влади. Вони стануть опорою для реформування владних інституцій, розбудови ефективного, зорієнтованого на потреби громадян, державного управління.

Можливо вам буде цікаво: