Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Фахівці КНДІСЕ стали доповідачами Міжнародної науково-практичної конференції «Протидія терористичній діяльності: міжнародний досвід і його актуальність для України»

30 вересня 2016 року розпочала роботу Міжнародна науково-практична конференція на тему «Протидія терористичній діяльності: міжнародний досвід і його актуальність для України», організована на базі Національної академії прокуратури України.

Головною метою заходу організатори вважають об’єднання зусиль європейської та української наукової спільноти, представників законодавчої влади, правоохоронних органів і спеціальних служб у розв’язанні проблем протидії терористичній діяльності в Європі. На порядок денний було винесено обговорення міжнародного досвіду протидії терористичній діяльності та його актуальності для України, а також удосконалення антитерористичного законодавства та його правозастосування.

Доповідачами від Київського науково-дослідного інституту судових експертиз стали Андрій Полтавський, Віктор Колонюк та Юлія Форіс. Вони представили аудиторії свої доповіді на теми: «Акредитація державних судово-експертних установ за стандартами систем управління якістю, гармонізованими в Україні, як одна з передумов їх участі у судово-експертному забезпеченні розслідування злочинів на міжнародному рівні» та «Роль судової експертизи в процесі доказування при розслідуванні тероризму».

Загалом робота конференції включала шість ключових напрямів:

  • концептуальні підходи, міжнародно-правові та законодавчі аспекти протидії терористичній діяльності в Європі;
  • протидія поширенню ідеології тероризму та екстремізму;
  • інформаційна безпека і тероризм;
  • виявлення, припинення та розслідування фінансової підтримки тероризму – як важливої складової протидії терористичній діяльності: процесуальні, криміналістичні, кримінологічні напрями;
  • діяльність правоохоронних органів і спеціальних служб у сфері виявлення, припинення і розслідування злочинів, віднесених до терористичної діяльності, та мінімізація їх наслідків;
  • нелегальна міграція як передумова виникнення терористичної діяльності на території Європи.

Варто відзначити, що співробітники Київського НДІСЕ систематично долучаються до проведення міжнародних та український конференцій, семінарів, круглих столів та тренінгів. Особливо актуальною така діяльність проводиться в рамках процесу вступу до європейської мережі судово-експертних установ (European Network of Forensic Science Institutes – ENFSI).

Можливо вам буде цікаво: