14 листопада 2023 року з керівництвом слідчого управління ГУНП Івано-Франківської області Митич С.П. та Зварич Я.Д., регіональними підрозділами слідчого управління та експертами Івано-Франківського відділення КНДІСЕ відбулася робоча зустріч з проблемних питань, які виникають при призначенні і виконанні експертиз різної категорії складності.
Завідувач Івано-Франківського відділення КНДІСЕ Олександр Лишак повідомив присутніх про позитивні фактори співпраці між експертами та працівниками слідчих підрозділів області.
Зустріч в якості діалогу мала позитивний результат у вирішенні проблемних питань, та перспектив співпраці в подальшому.
Керівництву слідчого управління області для вивчення та використання в роботі передано пам’ятки, розроблені експертами Івано-Франківського відділення, щодо переліку необхідних матеріалів, конкретизації питань, обстеження об’єктів та проведення відповідних досліджень.