Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Експерти Житомирського відділення Київського НДІСЕ провели практичний семінар на базі Житомирської обласної прокуратури

Фахівці Житомирського відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз провели науково-практичний семінар на базі Житомирської обласної прокуратури.

Зустріч було організовано з метою обговорення актуальних питань призначення та проведення судових експертиз в рамках розслідування кримінальних проваджень.

Учасниками виступили керівники місцевих прокуратур, їх перші заступники, прокурори місцевих прокуратур – процесуальні керівники, експерти Житомирського відділення Київського НДІ судових експертиз.

Спікери окреслили своє бачення проблемних питань організації та проведення судової експертизи, які вирішуються при проведенні інженерно-екологічних, будівельно-технічних, земельно-технічних та товарознавчих видів досліджень.

Так, учасники заслухали доповідь завідувача Житомирського відділення КНДІСЕ Олега Умінського на тему «Організація проведення судових експертиз в Житомирському відділенні КНДІСЕ, основні види експертиз, які проводяться у ЖВ КНДІСЕ. Проблемні питання, які виникають при призначенні та проведенні судових експертиз в ЖВ КНДІСЕ».

З доповідями про специфіку, проблематику, нові можливості та підходи проведення судових експертиз за конкретними експертними спеціальностями виступили:

  • старший судовий експерт з товарознавчих та автотоварознавчих видів експертиз Юрій Окоча;
  • судовий експерт з екологічних видів експертиз Павло Вознюк;
  • судовий експерт з земельно-технічних видів експертиз Юрій Ревуцький;
  • судовий експерт з будівельно-технічних та будівельно-оціночних видів експертиз Ірина Ковальчук.

Друга частина заходу пройшла у формі відкритого діалогу між учасниками та спікерами, обговорювались заслухані під час доповідей питання, відбувався обмін думками та досвідом.

Можливо вам буде цікаво: