Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

Пошук
Close this search box.

Експерти Житомирського відділення КНДІСЕ взяли участь у семінарі: «Судова експертиза у кримінальних провадженнях на пріоритетних напрямах»

27 серпня 2021 року у приміщенні Житомирської обласної прокуратури фахівці Житомирського відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, на чолі з завідувачем відділення Умінським Олегом Феліксовичем,  взяли участь у семінарі: «Судова експертиза у кримінальних провадженнях на пріоритетних напрямах».

Метою проведення заходу стало визначення актуальних питань, які виникають під час призначення та проведення судових експертиз та обговорення шляхів їх вирішення.

Організатор семінару – Житомирська обласна прокуратура. В заході взяли участь: перший заступник керівника Житомирської обласної прокуратури, керівники, їх заступники та прокурори окружних прокуратур відповідальні за напрями роботи.

Від Житомирського відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України були присутні:

  • Завідувач відділення Олег Умінський;
  • заступник завідувача відділення Михайло Павлюк;
  • головний судовий експерт Дмитро Мірутенко;
  • судові експерти Павло Вознюк, Ірина Ковальчук, Галина Чистякова.

Під час заходу були розглянуті питання з організації призначення та проведення судово-економічної експертизи, судової будівельно-технічної експертизи, судово-екологічної експертизи  та  гемологічної експертизи як нового напрямку досліджень.

Можливо вам буде цікаво: